MHP Genel Başkanı'nın Bayram Mesajı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milletin Kurban Bayramını uzun bir mesaj eşliğinde kutladı. 

Devlet Bahçeli gibi birçok bakanımız da halkın bayramını benzer mesajlar ile kutladı. İşte Devlet Bahçeli'nin bayram mesajları...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ülkenin önemli bir süreçten geçmekte olduğunu ama bunu başarılı bir şekilde tamamlayacağını söyledi.

"Kararlılıkla ifade etmem gerekir ki bin yıllık kardeşliğimizi kurban vermeyeceğiz. Türk vatanını kurban ettirmeyeceğiz. Türk milletinin bölünüp parçalanmasını dileyen, gözleyen, bunun için yanıp tutuşan zulüm uşaklarına ve vicdanı buz tutmuş çevrelere de asla müsaade etmeyeceğiz."  açıklamasında bulundu. 

Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı dileklerini şöyle sundu; "Beklentim ve niyazım odur ki kurban ibadetiyle birlikte gönüllerdeki katılıklar yumuşasın, kırgınlıklar giderilsin, insanlarımız arasındaki mesafeler bir an önce kapatılsın. Ülkemizin istikrarsız ve güvensiz bir ortama savrulduğunu, gelecek ümitlerinin gün be gün silikleştiğini sorumluluk sahibi her vatan evladı artık görmelidir.

Terör örgütlerinin sırayla, hınç ve husumetle saldırdığı şu karanlık günlerde her zamankinden daha fazla milli birlik ruhuna ve dayanışma iradesine ihtiyacımız olduğunu bilmek lazımdır. 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsünün artçı sarsıntıları milli bünyeyi ur gibi sararken, PKK terör örgütünün kanlı ve vahşi eylemleri de Türkiye'nin önünü perdelemektedir."

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4244680/mhp-genel-baskaninin-bayram-mesaji