Akbank Personel Memur Alımları - 2015 Banka İş İlanları

Türkiye'nin en güçlü bankalarından birisi olan Akbank eleman alımlarına devam ediyor. Siz de Akbank çalışanı olabilirsiniz.

Türkiye’nin en değerli markası seçilen Akbank alımlarına devam ediyor. Kısa zamanda birçok kişiyi almış olan Akbank alımları ile ilgili yeniden ilanlar vermektedir. Alımlarının büyük bir bölümünü şehir bazlı yapan Akbank, yeni alımları için Türkiye Geneli ilanlar vermiştir. Vermiş olduğu tüm bu ilanlar arasında 4 farklı pozisyonda personel arayan Akbank üniversite mezunu şartını da eklemektedir.
Akbank Türkiye geneli personel alımı hangi ilanlar ile yapılacak diye baktığımız zamanda karşımıza şunlar gelmektedir.

Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi

- Üniversite mezunu, - Kobi konusunda deneyimli, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Müşteri odaklı ve güler yüzlü, - Askerliğini tamamlamış kişiler (erkek adaylar için) alınacaktır.

Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

- Üniversite mezunu, - En az 2 – 4 yıl arasında deneyime sahip, - Tercihen BES,SEGEM, SPK lisansına sahip, - Askerliğini tamamlamış kişiler (erkek adaylar için) alınacak olup, personel sayısı ile ilgili olarak herhangi bir rakam belirtilmemiştir.

Ticari Müşteri Hizmetleri Yönetici Yardımcısı

- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, - Ticari Bankacılık konusunda deneyime sahip, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - Müşteri odaklı ve müşteriyi ikna edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Bireysel Bankacılık Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı

- Üniversite mezunu, - En az 2 – 4 yıl arasında deneyime sahip, - Tercihen BES,SEGEM, SPK lisansına sahip, - Askerliğini tamamlamış kişiler (erkek adaylar için) alınacaktır. 
Akbank Türkiye Geneli personel alımı şimdilik bu 4 pozisyon ile yapılacak olup, ilerleyen zamanlarda yeni pozisyonlarda eklenecektir. İnternet sitemizi takip ederek sürekli bilgi alabilir ve Akbank güncel iş ilanları hakkında her zaman bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.
BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

kaynak: isbilgisi.com

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4243685/akbank-personel-memur-alimlari-2015-banka-is-ilanlari