Sağlık Bakanlığı Projesine Personel Alımında Süreç Devam Ediyor

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi'ne proje personelleri alınıyor. Başvurular devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi kapsamında alımı yapılacak olan proje personeli küresel sağlık, sağlık diplomasisi, sağlık etiği, sağlık politikası, sağlık ekonomisi, sağlık sistemleri analizi, sağlık hizmetleri ve hastane yönetimi konuları üzerinde görev yapacak olup, bu konularda görev alacak.

ADAYLARIN HANGİ KRİTERLERE SAHİP OLMASI GEREKİR?

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi personel alımına başvurmak isteyen adayların öncelikle KPSS'den en az 70 puana sahip olması şar tutuldu. Ayrıca adayların  iyi derece İngilizce konuşup yazabilmeleri, 45 yaşını doldurmamış olmaları ve son 3 yıl içinde disiplin cezası almamış olmaları da şart. Alım çerçevesinde adaylarda çok sayıda şart ve kriter aranıyor. Adayların bu şartların tamamına uyması gerekiyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?
Sağlık Bakanlığı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi personel alımına başvuru yapmak ve kurum bünyesine katılmak isteyen adayların Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi başvuru formunu doldurarak [email protected]'ye yollaması gerekiyor. Başvurular 28 Nisan 2017 tarihine kadar online olarak devam ediyor. Alım hakkında daha fazla bilgil almak isterseniz kurum ile iletişime geçebilir, resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI'nın bünyesindeki projelere aralıklı olarak yaptığı personel ve danışman alımlarını anında öğrenmek isterseniz, KPSSCAFE'yi alttaki uygulamalardan takipte kalınız.  

Personel, Memur, İşçi Alım ilanlarını hızlıca ve kolayca takip etmek adına grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4243286/saglik-bakanligi-projesine-personel-aliminda-surec-devam-ediyor