THY'den öğretmenlere indirim kampanyası

Türk Hava Yolları öğretmenlere aileleri ile birlikte yüzde 30 indirimli uçma fırsatı sağlayacak.

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye'nin dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerin, öğretmenler gününü özel bir kampanya ile kutluyor. THY, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda ve Yüksek Öğretim Kurumu'na (YÖK) bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretmen ve ailelerine 20 Kasım 2015-01 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında seyahat edilmesi koşuluyla Türk Hava Yolları ve Anadolu jet markalarının tüm iç hat (Ercan, Hopa hatları ile Türk Hava Yolları'nın ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları kampanyaya dahil değildir) seferlerinde yüzde yüzde 30 indirim uygulayacağını açıkladı.
THY'den yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında biletleme işlemi aynı soyada sahip yolcuların birlikte seyahat etmeleri koşuluyla 4 kişiye kadar yapılabilecek. Kampanya dahilinde biletler 05 Ekim 2015-01 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında satın alınabilecek.
THY, kampanya kapsamındaki şartları da şöyle sıraladı:
"Kampanya, PNR'da (Passenger Name Record - Yolcu İsim Kaydı) aynı soyada sahip en az 1, en fazla 4 yolcu bulunması durumunda uygulanacaktır.
Çift soyada sahip yolcuların, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle öğretmen indiriminden yararlanacaktır.
Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabilecektir.
Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilecektir.
Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verir.
Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret kullanılacaktır.
Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır.
INF (bebek yolcu tipi) ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır.
Aktarmalı seferlerde de indirim uygulanacaktır.
Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.
Diğer uygulama koşulları için orijinal ücret kuralları geçerlidir".

İHA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4243229/thyden-ogretmenlere-indirim-kampanyasi