Onur Air 2015 Personel Alım İlanları

Havayolu şirketlerinden Onur Air, sürekli yeni personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de başvuru yapabilirsiniz.

 Havayolu şirketlerimizden Onur Air 2015 yılında birçok eleman almış ve alımlarına da devem etmektedir. Alımlarını hızlandıran Onur Air yeni alımlar ile karşımıza gelirken son alım olarak Kabin Memuru alımı için ilan vermiştir. Hem deneyimli hem de deneyimsiz birçok kişiyi işe alacak olan Onur Air bu alımlar için en az lise mezunu kişileri tercih edecektir.
Onur Air kabin memuru alımı için birçok şart veren firma, bu şartları yerine getirenleri alacaktır. Şartları katı olan Onur Air firması profesyonel bir hizmet vermek ve memurlarına iyi bir kariyer hedeflemek için böylesine bir girişim içerisine girmiştir.

Onur Air kabin memuru alımı hangi şartlarla yapılacak isterseniz beraber bakalım.

- T.C vatandaşı ve pasaporta sahip olmak, - İstanbul’da yaşıyor olmak, - Çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe konuşuyor olmak, - Adli sicil kaydı temiz olmak, - Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş olmak, - 1987 – 1996 yılları arasında doğmuş olmak ilk istenen şartlardır.
Onur Air kabin memuru alımı şartları bunlarla sınırlı olurken, firma daha sonrasında farklı şartlarda öne sürebilir. Bu nedenle bu işe hazır hisseden ve görevi layığı ile yerine getirebilecek olan kişiler tercih edilecektir. Yukarıda vermiş olduğumuz şartları yerine getiren kişiler hem daha fazla bilgi almak hem de başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.
Başvuru İçin Tıklayınız

kaynak: iş bilgisi

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242807/onur-air-2015-personel-alim-ilanlari