MEB Okullarına 460 Sözleşmeli Personel Alımında SON GÜN!

Milli Eğitim Bakanlığı, bünyesinde sözleşmeli olarak belirli bir süre için tam 460 personel alımı gerçekleştirecek. 

Milli Eğitim Bakanlığı alım yapacağı personelleri KPSS ile seçmeyecek, sınav da yapmayacak. Alımlar İŞKUR işbirliği ile yapılacak. MEB bünyesine 460 temizlik personeli alınacak.

Başvurular, 20 Eylül 2016 tarihinde başlamıştı. Şimdi ise son günlerin içerisindeyiz. Eğer bu ilan ilginizi çektiyse tek yapmanız gereken haberimizi güzelce incelemek ve sonrasında İŞKUR'a başvurmak.

Milli Eğitim Bakanlığı, alım yapacağı 460 personelde bu şartları arıyor;

Adaylar 18 yaşını tamamlamış olmalı.

-Açıköğretim dışında öğrenci olmamalı.

-Programın gerçekleştirileceği ilçelerde yaşamını sürdürüyor olmalı

-SGK'lı yahut Bağ-Kur'lu olmamalı.

Başvurular Ne Zaman Son Bulacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 460 temizlik personeli alımına başvurular bugün yani 29 Eylül 2016 tarihinde son buluyor! Başvurmak isteyen adayların ellerini çabuk tutup acele etmesi gerekiyor.

İŞKUR'un 7/24 başvuruları kabul ettiği başvuruların sonuna gelindi! Alınan personeller Ekim ile Haziran ayları arasında kurum okullarında istihdam edilecek. Sözleşmeli şekilde yapılacak olan alımlar Haziran'da okullar kapanınca sona erecek.

Eğer Milli Eğitim Bakanlığı 460 temizlik görevlisi alımına uygun olduğunu düşünüyorsanız ve başvurmak isterseniz İŞKUR resmi web sayfasına bağlanınız. İşkur il müdürlüklerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kamu kurumlarına yapılacak olan kadrolu ve sözleşmeli personel alımlarını takip etmek için kpsscafe'den gözünü ayırmayın. En önemli kamu alımları cep telefonunuza sms ile gelsin isterseniz android uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242662/meb-okullarina-460-sozlesmeli-personel-aliminda-son-gun