Hacettepe Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

Hacettepe Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımladığı ilanında kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 33 sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti.  

İlan 14 Haziran 2016 tarihinde yayımladı ve başvurular başlamış oldu. Ayrıca ilanda son başvuru 28 Haziran 2016 tarihi olarak belirtilmiştir. 

İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartları karşılamaları gerekmektedir. Yayımlanan ilanda belirtilen başvuru şartlarını karşılamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

İlan hakkında bilinmesi gerekenler ise şöyle;

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete’de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz Hastaneleri’nde görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır (21 Hemşire pozisyonu için ücretler Özel Bütçeden, 10 Hemşire ve diğer pozisyonların ücretleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacaktır).

ARANILAN GENEL KOŞULLAR

(1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
(2) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız. 

Kpsscafe.com.tr / ANKARA

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242596/hacettepe-universitesi-33-sozlesmeli-personel-alim-ilani-2016