Emniyet Müdürlüğü Polisevi KPSS'den 60 Puan ile Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

Emniyet Müdürlüğü Polisevine KPSS'den 60 Puan ile Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak 

KIRKLARELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS EVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'nce İŞKUR aracılığı 29 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanan ilan duyurusu dahilinde personel alımı gerçekleştirilecek. Kırklareli Polisevi Geçici İşçi Alım İlanı kapsamında kurum bünyesine 1 adet geçici tam süreli cankurtaran alımı yapılacak.

KIRKLARELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS EVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'nce yapılan yazılı açıklama dahilinde alıma dair tüm bilgilendirmeler adayların erişimine açıldı. Adayların merak edebileceği tüm noktalar ve ayrıntılar kamuoyunun erişimine sunuldu.

GEREKLİ KRİTERLER NELER?
KIRKLARELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS EVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'ne alınacak olan cankurtaran adayların lise mezunu olması ve kpss'den 60 puan ve üzeri puana sahip olması yeterli görülüyor.

KIRKLARELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS EVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, adaylarında ayrıca bu şartları görmek istiyor;

TSSF onaylı Cankurtaran Belgesine sahip olmak (Bronz yada Gümüş Bröve sahibi)  Görevin gerektirdiği fiziksel özelliklere ve sağlık koşullarına sahip olduğunu yetkili kurum ve kuruluşlar üzerinden belgelendirebilmek.  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek.  İletişim ve gözlem becerisinin yüksek olması.  Ekip çalışmasına yatkın olmak

BAŞVURULAR VE TÜM DETAYLAR
KIRKLARELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS EVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ personel alımına başvuru yapacak olan adayların özellikle BABAESKİ, DEMİRKÖY, KIRKLARELİ MERKEZ, KOFÇAZ, LÜLEBURGAZ, PEHLİVANKÖY, PINARHİSAR, VİZE ilçelerinden olması gerekiyor.

Personel alım ilanına BAŞVURULAR işkur resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolayca yapılabilecek. Alım ilanına son başvuru tarihi 7 Haziran 2017 olarak açıklandı. Daha fazla bilgi için kurum ve işkur ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilanı kendinize uygun bulmadıysanız alttaki uyygulamaları kullanarak farklı ilanlara göz atabilirsiniz. Ücretsiz facebook Memur etkileşim grubumuza katılmak için --->tıklayınız  ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242554/emniyet-mudurlugu-polisevi-kpssden-60-puan-ile-lise-mezunu-personel-alimi-yapacak