Ankara Üniversitesi 48 Personel Alımı Yapacak

Ankara Üniversitesi'nin 23 Aralık 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfasında yayımladığı ilan duyurusu kapsamında kuruma çok sayıda personel alımı yapılacağı kamuoyuna aktarılmıştır.

Ankara Üniversitesi tarafından ilan edilen bu duyuru kapsamında 48 adet akademik personel alımı yapılacaktır. 

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
Ankara Üniversitesi, duyurusunda ilana başvuru yapacak adaylar hakkındaki şartları ve alım yapılacak olan bölümleri ayrıntılı olarak kamuoyuna belirtmiştir. 

Ankara Üniversitesi çok sayıda doçent, akademik personel alımı yapacak olup, hepsinden ayrı niteliklerde belgeler istemektedir. Kurumun akademik personel alımı için adaylarda görmek istediği şartlar, 657 sayılı Kanunun 48. maddesine uymaları, ALES'ten en az 70.0 puan almış olmaları, YDSen az 50 puan almış olmaları olarak sıralanmaktadir.

BAŞVURU SÜRECİ 
Başvurular 23/12/2016 tarihinde başlamış olup, 06/01/2017 tarihine kadar devam edecektir. Ankara Üniversitesi'nin yayımladığı tüm ayrıntılar ve daha fazla bilgi alabilmek için lütfen TIKLAYINIZ

Tüm akademik personel alım ilanları, kamuya personel alımları, kamu haberleri ile çok daha fazlası için KPSS CAFE'yi takip etmeye sosyal medya hesaplarımızdan ve android ios mobil uygulamalarımızdan devam edebilirisiniz.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Akademik bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242477/ankara-universitesi-48-personel-alimi-yapacak