Jandarma Genel Komutanlığı Personel Alım Başvuruları Sürüyor (En az Lise Mezunu)

Jandarma Genel Komutanlığı'nın gerçekleştireceği personel alımına yoğun ilgi var. Başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.

Jandarma Genel Komutanlığı personel alım ilanına başvurular Aralık ayının ortasından beri devam ediyor.

Kamuya personel alım ilanlarını kaçırmamak için memur gruplarımızı takip etmeye devam ediniz. ÜCRETSİZ GRUP ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ. Mobil uygulamalarımız sizlerin haberlerimize daha kolay erişimini sağlamak için tasarlandı. ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ. 

Personel alımı hakkında Kılavuz yayımlayan Jandarma Genel Komutanlığı, her ayrıntıyı adaylara açıklamıştı.

Jandarma Genel Komutanlığı'nın UZMAN ERBAŞ adaylarında aradığı şartlar; adayların, lise ve mezunu olması, askerlik hizmetini erbaş, er olarak tamamlamış olması veya halen silah altında bulunması. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 1 Ocak 1991 tarihi ve sonrasında doğmuş olması, en az 1.64 boyunda olması güvenlik soruşturması olumlu olması olarak sıralanıyor.

andarma Genel Komutanlığı'nın resmi internet adresinden gerçekleştirilen başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. Adayların başvurudan önce kılavuzu incelemesi gerekmektedir. Ayrıntılar için Jandarma Genel Komutanlığı resmi web sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Tüm kamuya personel alım ilanları için takipte kalınız. 
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242177/jandarma-genel-komutanligi-personel-alim-basvurulari-suruyor-en-az-lise-mezunu