Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı Başvuruları Başladı

Erciyes Üniversitesi Hemşire Alıyor ( Başvurular Başladı )

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü'nden Hemşire alımı yapılacağına dair bilgilendirme geçtiğimiz günlerde Hürriyet Gazetesi'de dahil bir çok gazete de yayımlanmıştı. Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü giderler döner sermayeden karşılanmak üzere; KPSS puanlarıyla 35 Sözleşmeli hemşire alımı yapacak.  Başvuruda bulunacak adaylarda aranan nitelikler şu şekilde açıklandı ; - Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak. (Hemşireler ameliyathane, yoğun bakım vb. ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.)

Başvurular Nereden Nasıl Yapılıyor?

Başvuru işlemleri Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'ndan talep edilecek başvuru formu vasıtasıyla gerçekleşecek, adayların posta yoluyla başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için üniversite rektörlüğünden paylaşılan başvuru kılavuzuna aşağıdaki link vasıtasıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Kamu personeli alım haberleri cep telefonuma anlık olarak gelsin diyorsanız ( Android için lütfen TIKLAYINIZ, iOS için Lütfen TIKLAYINIZ)  Kamu personeli alımlarıyla ilgili süreç hakkında diğer adaylarla iletişime geçebilmek, bilgi alışverişinde bulunabilmek için kpsscafe.com.tr'nin facebook grubuna ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kayıt için lütfen TIKLAYINIZ

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Hemşire Alımı Başvuru Kılavuzu için lütfen TIKLAYINIZ

Kpsscafe.com.tr | Ankara

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4242057/erciyes-universitesi-sozlesmeli-hemsire-alimi-basvurulari-basladi