KGM'den Son Dakika Açıklaması: Bu Yollardan Dönen Tatilciler Dikkat !

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada günlük yol durumu bülteni kamuoyu ile paylaşıldı.

Tatil dönüşü yolculuğuna çıkacak vatandaşlar için Karayolları Genel Müdürlüğü günlük yol durumu bülteni yayımladı. Yayımlanan bültene göre, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 5 Eylül Salı günü saat 07.00'ye kadar otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçişleri ücretsiz olacak. Bunların yanı sıra Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Avrasya Tüneli ise ücretli olarak hizmet verecek. İşte karayolların son durum.

İstanbul Kocaeli Devlet Yolu'nun Tavşancıl kesimden elektrik hattı tamiri sebebiyle her gün 02.00 - 03.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Gaziantep-Kilis devlet yolunun 4-6. kilometrelerinde Yeşilvadi Köprülü Kavşağı terasman teşkili reglaj ve köprü çalışmaları ve kavşak kolları dolgu ve drenaj çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Bu güzergahı kullanacak sürücülerin dikkatli olması gerekmektedir.

Akşehir-Tuzlukçu ayrımı-Yunak yolunun 21-56. kilometrelerinde, yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Uşak-Banaz-Afyonkarahisar yolunun 36-41. kilometrelerinde BSK kaplama onarım çalışmaları nedeniyle trafik, yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmakta iken yol araç trafiğine kapatıldı. Geçişler yolun diğer şeridinden gidiş dönüş olarak sağlanmaktadır.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4241952/kgmden-son-dakika-aciklamasi-bu-yollardan-donen-tatilciler-dikkat