Telefonunu Tamir İçin Verdi , Hayatı Karardı!

Telefonunu Tamir İçin Verdi , Hayatı Karardı!

Telefonundaki bazı arızaların giderilmesi için servise teslim eden kadın hayatının şokunu yaşadı. Gen Kadın, erkek arkadaşıyla cinsel birliktelik sırasında çektiği videonun bir çalışan tarafından çalındığını fark etti.

Ülkemizde de son zamanlarda sık sık karşılaştığımız olaylardan birisi İngiltere'de meydana geldi. 24 yaşındaki Kelly Hightower isimli genç kadın, servise verdiği telefonundaki videoların çalındığını fark etti. Firmanın 26 yaşındaki çalışanı Roberto Ramos, suçlamaları reddetse de , kadının cep telefonundaki videoları kendi mailine attığı kesinleşti. Şikayet üzerine gözaltına alınan ramos 6 ay hapis cezası ile yargılanacak.

Polise ilk verdiği ifadesinde, "Videoların nereden , nerelere gittiğini bilmek istiyorum. Bunlar benim özel görüntülerim, herkes için çekmedim, bunu yapanın cezalandırılmasını istiyorum" diyen kadınsa verilmesi muhtemel 5 aylık hapis cezadan memnun değil. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki bir telefon tamircisinde de benzer bir olay yaşanmış , bir ev hanımının cep telefonundaki tüm bilgileri klonlayan şahıs daha sonra kadına ve ailesine şantajda bulunmuştu.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4241918/telefonunu-tamir-icin-verdi-hayati-karardi