Kamuya KPSS'siz ve KPSS ile En Az Lise Mezunu 28 Bin Personel Alınacak (Memur, Asker, Polis Alımları)

Kamuya KPSS'siz ve KPSS ile En Az Lise Mezunu 28 Bin Personel Alınacak (Memur, Asker, Polis Alımları)

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan personel ve öğrenci alımları tüm hızıyla devam ediyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 24 bin askeri personel alımının yanı sıra İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı 'da 600 sözleşmeli personel alımı için ilana çıkmıştı. Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı'nca yapılan resmi açıklamalar ve daha fazlasını aşağıdaki linkler vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Bu 24 bin 600 kişilik alımın yanı sıra , kamuya Engelli memur statüsünde 2545 memur alımı yapılacak.

Bu alımlar için tercih süreci www.osym.gov.tr üzerinden devam edecek.Konu hakkında detaylı bilgilendirmeyi adaylar www.osym.gov.tr adresinden öğrenebilecek. Polis alımları da yapılıyor. Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sitesinden dün akşam saatlerinde yapılan duyuruda 2 bin erkek 200 kadın Komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı yapılacağı bildirildi. Ön başvuru süreci 17 Temmuz'da başlayacak. Adaylar başvuru işlemlerini 2 Ağustos 2017 tarihine kadar www.pa.edu.tr üzerinden yapabilecek. Başvuruda bulunacak adayların lisans mezunu olması gerektiği vurgulanırken, kpss ile ilgili şartlar ve diğer şartlar başvuru kılavuzu yayımlandığında duyurulacak.

MEMUR ADAYLARIYLA TANIŞMAK VE SOHBET ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Askeri Personel Alım Duyurusu için TIKLAYINIZ

Sahil Güvenlik Komutanlığı 600 Askeri Personel Alım Duyurusu için TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4241338/kamuya-kpsssiz-ve-kpss-ile-en-az-lise-mezunu-28-bin-personel-alinacak-memur-asker-polis-alimlari