Çok Sayıda Sulama Birliği Kurumuna KPSS Şartlı(60PUAN)KPSS Şartsız Personel Alınacak

Çok Sayıda Sulama Birliği Kurumuna KPSS Şartlı(60PUAN)KPSS Şartsız Personel Alınacak

İŞKUR'un resmi web sayfasında yayımladığı personel alım ilanları çerçevesinde KPSS ŞARTLI ŞARTSIZ alımlar devam ediyor.

12 Nisan 2017 tarihinde İŞKUR aracılığı ile adayların erişimine açılan Şanlıurfa Ceylan Sulama Birliği İşçi Alım İlanı ile kuruma personeller alınacak.

Kuruma 1 adet daimi tam süreli Ziraat Mühendisi alınacak. Adayların KPSS'den en az 60 puana sahip olması şart. Kuruma ayrıca bir adet geçici tam süreli Elektrik Teknikeri alınacak. Adayların aynı şekilde KPSS'den en az 60 puana ihtiyacı var. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden şahsen, resmi web sayfasında online olarak kolayca yapılacak ve son başvuru günü 21 Nisan 2017 olarak açıklandı.

SULAMA BİRLİKLERİNE KPSS ŞARTSIZ ALIMLAR SÜRÜYOR
Daha önceki tarihlerde İŞKUR işbirliği ile yayımlanan ilan duyuruları ile Sulama birliği kurumlarına KPSS ŞARTSIZ ALIMLAR ve başvurular devam ediyor.

Devam eden kurumların hangileri olduğunu, hangi pozisyona alım yaptığını, şartları ve başvuru süreci bilgilerine erişim sağlamak isterseniz alttaki linklere bağlanınız.

Karaçomak Sulama Birliği İşçi Alım İlanı (İlköğretim Mezuniyeti Yeterli) 

Bahçelik Sulama Birliğine İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Doğanşehir Sulama Birliği İlköğretim Mezunu Personel Alım ilanı

Tüm kpss şartlı ve kpss şartsız memur, personel, işçi alım ilanlarına erişim sağlamak için KPSSCAFE HABER SİTESİ'ni takip etmeye devam ediniz. Daha kolay ve daha hızlı erişim için alttaki uygulamaları ücretsiz bir şekilde kullanmanız mümkün!

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4241278/cok-sayida-sulama-birligi-kurumuna-kpss-sartli60puankpss-sartsiz-personel-alinacak