Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'dan 'Zeytin Dalı' Açıklaması

Genelkurmay Başkanı'ndan Afrin Zeytin Dalı Harekatı Açıklaması! 'En Kısa Sürede'

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatının başarıya sonuçlanması için kısa bir süre kaldığını, aziz milletimizin desteği güveni ve duasıyla harekatın kısa sürede tamamlanacağını söyledi.  

Hulusi Akar, "Zeytin Dalı Harekatı büyük bir başarıyla devam etmektedir. Harekat alanında en modern harp, silah araç ve gereçleriyle mühimmatı uluslararası hukuka uygun olarak, gecikme pahasına diğer hiçbir ülkenin göstermediği dikkat ve hassasiyetle masum insanlara ve çevreye zarar vermeden etkin bir şekilde kullanan TSK, aziz milletimizin desteği, güveni ve duasıyla inşallah en kısa sürede hedefine ulaşacaktır.Çok şükür ki bugüne kadar şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bundan sonra da asla bırakmayacağız.

Bu uğurda şehitlerimize layık olmak için asil milletimizin de desteğiyle TSK; jandarma, polis ve güvenlik korucularıyla birlikte yurt içinde ve sınır ötesinde en son terörist de yok edilinceye kadar azim ve kararlılıkla mücadeleye devam edecektir.Şehitlerimizin ana, baba, eş ve özellikle evlatlarının gözyaşlarının hesabı mutlaka sorulacaktır" dedi.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4241253/genelkurmay-baskani-hulusi-akardan-zeytin-dali-aciklamasi