Ilgın Ovası Pompaj Sulama Birliği Lise Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımladı (KPSS 60 Puan)

Ilgın Ovası Pompaj Sulama Birliği Lise Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımladı

12 Mayıs 2017 tarihinde İŞKUR resmi web sayfasında yayımlanan işçi alım ilanı doğrultusunda kuruma 1 geçici tam süreli Diğer Elektrik Teknisyeni alınacak.

Konya Ilgın Ovası Pompaj Sulama Birliği'nin alımında adaylarda KPSS ŞARTI aranıyor. Fakat adayların KPSS'den 60 puan almış olması yeterli. Bu şart da adaylar için büyük bir avantaj oluşturuyor. Konya Ilgın Ovası Pompaj Sulama Birliği işçi alımına başvuracak olan adayların POMPAJ BİNASININ BULUNDUĞU YERE BİRLİĞİN ARAÇ VE MOTOSİKLETLERİ İLE GİDİP GELEBİLMESİ İÇİN A2 VE B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMALARI şart.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?
Konya Ilgın Ovası Pompaj Sulama Birliği Personel Alımına başvurular İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolayca yapılıyor. 12 Mayıs 2017'de başlayan başvurular için SON BAŞVURU TARİHİ 22 MAYIS 2017 olarak açıklandı. Daha fazla bilgi almak için lütfen İŞKUR resmi web sayfasında göz atınız.

Daha fazla bilgi almak için kurum ile, çok farklı ilanlara erişim sağlamak için ise alttaki uygulamalara erişiniz. Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4240975/ilgin-ovasi-pompaj-sulama-birligi-lise-mezunu-isci-alim-ilani-yayimladi-kpss-60-puan