Harran Üniversitesi KPSS 60 Puan ile Çok Sayıda Personel Alıyor!

Harran Üniversitesi KPSS 60 Puan ile Çok Sayıda Personel Alıyor!

Harran Üniversitesi'nce geçtiğimiz hafta yayımlanan personel alım ilanı dahilinde kuruma 34 sözleşmeli personel alınacak.

Harran Üniversitesi tarafından 12 Mayıs'ta yapılan yazılı açıklama doğrultusunda kuruma KPSS'den 60 puan almış kişilerden 34 adte sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Kuruma alınan personeller farklı pozisyonlarda istihdam edilecek.

Harran Üniversitesi Alımlarında KPSS (B) grubu puan sırası esas alınacak olup, kpss'den 60 puan ve üzeri alan adaylar ilana başvuruda bulunabilecek. Kuruma alınan 34 personel, laborant, diğer sağlık personeli, hemşire, fizyoterapist, röntgen teknisyeni olarak çalışacak.

Harran Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylarda genel ve özel şartların tamamının bulunması gerekiyor. Tüm şartlara uyan adayların 26 Mayıs 2017 tarihine kadar ektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmesi gerekiyor. Tabii adayların yanında gerekli belgelerin de bulunması şart tutuldu.

Harran Üniversitesi alım ilanına dair tüm şartlar, ayrıntılar, sürece ilişkin bilgi sahibi olmak için ilan metnini ayrıntılı olarak inceleyiniz. Diğer ilanlar için alttaki uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Harran Üniversitesi KPSS'den 60 puan ile 34 sözleşmeli personel alım ilanı için lütfen

BURAYA TIKLAYINIZ.

Ücretsiz facebook Memur etkileşim grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4240588/harran-universitesi-kpss-60-puan-ile-cok-sayida-personel-aliyor