Kalkınma Ajansına 28 Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Mayıs'ta

Kalkınma Ajansına 28 Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Mayıs'ta        

Dicle Kalkınma Ajansı'na Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt illerinde çalıştırılmak üzere  1 "İç Denetçi", 1 "Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel" ve 19 "Uzman Personel", 7 "Destek Personel" alınacak.

Kurum tarafından yapılan yazılı açıklama dahilinde ilana başvuru yapmak isteyen adayların takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan kişiler olması istendi. Aynı zamanda adaylarda çok sayıda genel ve özel şartlar da aranıyor.

Bu şartların tamamına uyan adayların içinden tam 28 adet personel kurum bünyesine katılacak. BAŞVURULAR MAYIS AYINDA BAŞLAYIP DEVAM EDECEK. Alımlar sınav dahilinde gerçekleşecek. 27 Mayıs 2017 Cumartesi tarihinde sınava katılmaya hak kazanan adaylar açıklanacak olup, sınav tarihi  6 Haziran 2017 Salı tarihinde saat 10.00 olarak belirlendi. Sınav Mardin'de yapılacak.              

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLARIN OLMASI GEREKİYOR?          
Adayların Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış veya başvuru tarihi itibari ile en az altı ay tecil ettirmiş veya muaf olduğunu belgelemek, Devamlı olarak görev yapmasına engel olabilecek, daimi vücut ya da akıl hastalığı ile vücut sakatlığı ya da özrü bulunmamak ve yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmamak şartlarına birebir uyması şart. Bunun yanında özel şartlara uyum sağlamaları zorunlu tutuldu.

ALIM VE BAŞVURU SÜRECİ           
Dicle Kalkınma Ajansına 28 Personel Alımı için başvurular 12 Mayıs 2017 Cuma saat 08.00'dan - 22 Mayıs 2017 Cuma saat 17.00'a kadar sürecek. Dicle Kalkınma Ajansına 28 Personel Alımına dair yapılan yazılı açıklama ayrıntılı olarak kurumun resmi web sayfasında bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Tüm personel, memur ve işçi alımlarına en hızlı, kolay ve ücretsiz erişim adına uygulamalarımızı kullanınız.-->>> Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Kalkınma Ajansları bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4240333/kalkinma-ajansina-28-personel-alimi-yapilacak-basvurular-mayista