Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Çok Sayıda Şehirde 42 Açık Pozisyonuna Personel Arıyor

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. tarafından çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı!

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin çeşitli kariyer sitelerinde yayımladığı personel alım ilanları çerçevesinde kurumun şuanda tam 42 adet açık pozisyonu bulunuyor. Her pozisyona binlerce personel adayı başvuruyor ve kurum ihtiyacı kadar personel alımı yapıyor.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. çok sayıda şehirden alımlarını gerçekleştirecek. Alım yapılacak olan şehirler İstanbul, Konya, Kırklareli, Bursa, Muğla, Eskişehir, İzmir, Gaziantep, Kocaeli olarak sıralanarak devam ediyor. Tamamına alttaki linkten erişim sağlayabilirsiniz. Başvurular şuan devam ediyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin alım yapacak olduğu pozisyonlar Mekanik Bakım Onarım Ustası, Mağaza Yönetici Yardımcısı, Mali kontrol müdürü, İdari İşler Sorumlusu, Muhasebe Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Engelli Satış Danışmanı, yönetim direktörü, Sevkiyat Planlama Sorumlusu olarak sıralanarak devam ediyor.

BAŞVURULAR VE ALIM SÜRECİ
Personel alımlarına başvurular ilanların verildiği kariyer sitelerinden online olarak yapılıyor. Her pozisyon için yayımlanan şartlar, başvuru süresi, aranan belgeler gibi detaylar farklılık gösteriyor. Bu nedenle tüm ilanların ayrıntılı incelenmesi şart.

İLAN METNİ
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Personel alım ilanlarının tamamı için alttaki linke erişim sağlayınız. 
http://www.kariyer.net/turkiye-sise-ve-cam-fabrikalari-a-s-is-ilanlari-c3653-p28536/

Ülkemizde yapılan MEMUR, İŞÇİ, PERSONEL alımlarından anında kolayca haberdar olmak, takip etmek isterseniz KPSSCAFE'yi takip etmeye devam ediniz. Kolay erişim imkanlarımız olan Facebook memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız  En hızlı erişim imkanı olan ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4240156/sise-ve-cam-fabrikalari-as-cok-sayida-sehirde-42-acik-pozisyonuna-personel-ariyor