BBP Genel Merkezi 'Ankara'daki Hain Saldırıyı Takip Ediyor'

BBP Genel Merkezi 'Ankara'daki Hain Saldırıyı Takip Ediyor'

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, geçtiğimiz günlerde Ankara'da meydana gelen gazilere yönelik saldırının takipçisi olduklarını söyledi. Partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenleyen Mustafa Destici, gündemdeki konulara ve Ankara'daki hain saldırıya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Saldırıya uğrayan gazilerimize acil şifa temennisinde bulunan Destici, "BPP olarak ilk anından itibaren olayın takipçisiyiz. Hukukçularımız bu işin takipçisi. Bu saldırının açıklanacak bir tarafı yok. Bunun hiçbir şekilde mazereti olmaz. Bu barbarlara hakettikleri ceza verilmelidir. Hele ki gazi olduklarını ifade ettikten sonra da saldırıya devam ediliyor gibi bir bilgi var.

Gazi olduklarını ifade ettikten sonra bu saldırganlar saldırılarına devam ettilerse, bize göre terör suçu işlemişlerdir. Dolayısıyla cezalarının da buna göre verilmesi konusunda takipçisi olacağımızı buradan bir kere daha ifade ediyorum. Bu saldırganlar Türk milletinin yüz karasıdır. Bu yüz karalıklarının cezalarını da en ağır şekilde almalıdırlar." dedi.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4238722/bbp-genel-merkezi-ankaradaki-hain-saldiriyi-takip-ediyor