Akbank Genel Müdürlüklerine Türkiye Geneli Personel Alacak

Akbank Türkiye'nin tamamında şubesi olan bankacılık sektörünün başta gelen firmalarından biri olarak genel müdürlüklerine ve şubelerine personel alımı yapacak.

Akbank alımını yapacağı personeller ile gelişmeye ve müşterilerine daha güzel hizmet vermeyi amaçlıyor. Alımı yapılacak personelleri Akbank genel müdürlüklerinde şubelerinde istihdam edecek.

Haberimiz ile beraber Akbank Türkiye geneli personel alımları hakkında bilgi sahip olabilirsiniz. Bankacılık sektöründe kariyer sağlamak ve Akbank kurumsal yapısının bir parçası olarak gelecek planlarınızı sağlam bir zemin üzerinde yükseltebilir, bankacılık alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarının başında gelen, aynı zamanda müşteri sayısını her geçen gün istikrarlı biçimde yükseltmeye devam eden Akbank bünyesinde istihdam üzere ülke geneli personel alımları gerçekleştirmektedir. Banka tarafından farklı kariyer sitelerinde yayımlanan 2016 banka iş ilanları kapsamında mülakat ve banka sınavları yapılmaktadır.  Akbank tarafından belirlenen açık pozisyonlar için Lisans, ön lisans, yüksek lisans mezunu adayların yanı sıra bazı pozisyonlar için Lise mezunu adaylarda banka bünyesinde istihdam edilmektedir.

Akbank tarafından yayınlanmış olan güncel personel alım ilanları ve başvuruları için http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/ web bağlantısını kullanabilir, gerekli tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

kpsscafe.com.tr | Ankara

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4238530/akbank-genel-mudurluklerine-turkiye-geneli-personel-alacak