Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapacak

Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın ilanında kuruma 2 adet personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan ilan duyurusunda gerekli tüm ayrıntılar belirtildi.

Personel alımlarına ilişkin ayrıntıları ve başvuru şartlarını öğrenmek isterseniz, sorularınızı bizlere ulaştırmak isterseniz KPSS CAFE facebook grubumuza üye olabilirsiniz. ÜCRETSİZ GRUP ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ. Mobil uygulamalarımız, sizlerin haberlerimize çok daha kolay şekilde erişmesi için tasarlandı. ÜCRETSİZ MOBİL UYGULAMALARIMIZI CEP TELEFONUNUZA YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, alımları kapsamında kuruma  1 büro görevlisi ve 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın alımını yaptığı personeller 2.500 TL ile 3.000 TL arasında maaş alacak ve yılda iki kez ikramiye hakkı olacak. Adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi veya İletişim Fakültesi’nin herhangi bir bölümünden mezun olması şart.

Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Erzurum'da bulunuyor. Personel alım ilanına son başvuru tarihi 9 Ocak 2017 olarak belirlendi. Daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4238395/karayazi-sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi-personel-alimi-yapacak