Belediyelere KPSS ŞARTSIZ 20 Personel Alımı Yapılıyor (En Az İlköğretim Mezuniyeti)

Belediyeler toplamda 20 adet personel alımı yapacak. Alımlar İŞKUR ile yapılacak.

Alım yapılacak olan pozisyonlar ve sayıları; 1 Kepçe Operatörü, 4 beden işçisi, 7 şoför, 8 adet İtfaiyeci olarak adaylara belirtildi.

Belediyelerde çalışmak isteyen adayların en az ilköğretim, en çok lisans mezunu olması gerekiyor. Adayların KPSS'ye girmiş olması ve belli bir puana sahip olması istenmiyor.

Alım yapacak olan belediye kurumları ise, KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, KARABÜK YENİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI, AFYON AHMETPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI olarak belirlendi.

Alımlar kura ile yapılacak olup, kura işlemlerinin yapılacağı tarih ve yer bilgileri şu şekildedir;
AHMETPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI kepçe opetörü ile beden işçisi alımı kura işlemi BELEDİYE TOPLANTI SALONU'nda 26.01.2017 tarihinde saat 10:00 - 11:00 arasında, YENİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI itfaiyeci ve şoför alımı kura işlemi YENİCE BELEDİYESİ TOPLANTI SALONU'nda 26.01.2017 tarihinde Gün Boyunca, ÇAVDARHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI beden işçisi alımı kura işlemi ÇAVDARHİSAR BELEDİYESİ TOPLANTI SALONU'nda 27.01.2017 tarihinde 10:00 - 11:00 arasında gerçekleşecek.

BAŞVURULAR;
BAŞVURULAR tüm belediyeler ve pozisyonlar için 13 OCAK 2017 tarihinde başlamış olup, 23 OCAK 2017 tarihinde sona erecek. Başvurular, İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden yapılacak olup, daha ayrıntılı bilgi yine İŞKUR'dan alınacak.

Mobil uygulamalarımız için TIKLAYINIZ. Facebook grubumuza üyelik için TIKLAYINIZ.
KPSSCAFE.COM.TR|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4238084/belediyelere-kpss-sartsiz-20-personel-alimi-yapiliyor-en-az-ilkogretim-mezuniyeti