Kamuya 36 Bin 300 Personel Alınacak (KPSS Şartlı, KPSS Şartsız Memur, Polis , Asker)

4 Farklı Kurum 36 Bin 300 Kamu Personeli Alacak ( Memur, Polis , Askeri Personel)

Kamu kurum ve kuruluşlarına kpss şartlı ve kpss şartsız memur alımı konusunda siz değerli ziyaretçilerimize son dakika bilgilendirmelerini yapmayı sürdürüyoruz. Hali hazırda en çok dikkat çeken ve başvuru yapılan ilanlar hangileridir? şeklinde bize gelen mailler sonrasında sizlere geçtiğimiz gün yaptığımız gibi tekrar bir hatırlatma yapma gereği hissettik. Şu anda başvurusu devam eden 4 çok önemli personel alımı duyurusu bulunuyor.

MSB 24 BİN PERSONEL ALACAK

Bunların başında MSB'nin Sözleşmeli Askeri personel alımları bulunuyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından geçtiğimiz ay çıkılan ilanda 11 bin uzman erbaş, 13 bin sözleşmeli erbaş alımı yapılacağı belirtilmişti. Bu alımlara ilişkin bilgilendirmelerin tamamına www.msb.gov.tr isimli resmi internet sitesinden erişebilirsiniz.

10 BİN POLİS MEMURU ADAYI ALIMI

Bir diğer önemli ve dikkat çeken ilan 10 Bin Polis Memuru Adayı alımı olmuştu. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı'nın 20. Dönem POMEM kapsamında lisans mezunlarından KPSS'den en az 60 ve üzeri alan adayların başvurabildiği 10 bin polis memuru adayı alımı için başvurular pa.edu.tr adresi üzerinden yapılıyor.

MALİYE BAKANLIĞI 2 BİN 300 PERSONEL ALIMI

Başvuru sürecine ilişkin detaylı bilgilendirmeyi resmi siteden takip edebilirsiniz.  Maliye Bakanlığı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı'na 2 Bin Guy Alımı ve Vergi Denetim Kurulu'nun 300 personel alımıyla ilgili detaylı bilgilendirme için lütfen TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4237591/kamuya-36-bin-300-personel-alinacak-kpss-sartli-kpss-sartsiz-memur-polis-asker