Fenerbahçe'nin Kara Günü! Eski Teknik Direktörü Hayatını Kaybetti

Fenerbahçe'nin En Kara Günü! Eski Teknik Direktörü Hayatını Kaybetti

Fenerbahçe SK'nın eski teknik direktörü Todor Veselinovic vefat etti. Fenerbahçe Spor Klübü eski teknik direktörünün vefatı hakkında bir açıklamada bulundu.

Açıklamada vefattan ötürü duydukları derin kederden bahseden Fenerbahçe camiası, 86 yaşında hayata veda eden Todor Veselinovic'in ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

İşte o açıklama;
"Profesyonel Futbol Takımımızın, 1988-89 sezonundaki 103 gollü şampiyonluğumuzun mimarlarından olan 86 yaşındaki eski teknik direktörümüz Todor Veselinovic’in, Atina'daki özel bir hastanede vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Acılarını en içten duygularımızla paylaştığımız hayatını kaybeden Todor Veselinovic’in ailesi ve yakınlarına taziye dileklerimizi iletiyor, başta camiamız olmak üzere Veselinovic’in tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz."

Gündeme online erişim grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4237510/fenerbahcenin-kara-gunu-eski-teknik-direktoru-hayatini-kaybetti