Bolu'daki Polis Skandalında Flaş Gelişme: Hamile Kadına Silah Çekmişti

Geçtiğimiz gün Bolu'da meydana gelen feci olayda bir polis, kavga ettiği hamile komşusuna ve eşine silah çekti.

25 Mart günü Büyükcamii Mahallesi İzzet Baysal Caddesi’nde bulunan bir apartmanda meydana gelen olayda, apartmanda oturmakta olan Aşkın A. ile 6 aylık hamile komşusu Necriye Aslım A. arasında bekar bir komşularının eve kadın arkadaşlarını getirmesi nedeniyle tartışma yaşandı.

Eve kadın getirme nedeniyle başlayan sözlü tartışmanın yaşandığı günün akşamında Aşkın A.’nın trafik polisi olan eşi Cihan A., Necriye Aslım A.’nın evinin kapısını çaldı. Kapıyı açan hamile kadın ile polis memuru arasında başta sözlü olarak tartışma çıktı. Sözlü başayan tartışma kısa sürede fiziksel müdahalelere döndü. Cihan A., kadını hırpalayınca bağrışmaları duyan eşi Halit A. içeriden geldi.

Halit A.'nın bölgeye gelmesi üzerine Cihan A.  ile arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada iki taraf birbirlerine yumruklar ve tekmeler attı. Cihan A., kavga sırasında belinden çıkardığı tabancanın kabzasıyla Halit A.’ya vurmaya başladı. Silah bu sırada ateş aldı. Mermi, kimseye isabet etmezken, Halit A. ve Cihan A. merdivenlerden yuvarlanarak aşağı düştü. Olayın ardından taraflar birbirinden şikayetçi olurken, güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler de büyük tepki çekti.

Bolu Valiliği tarafından konu ile ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında polis memuru Cihan A.’nın açığa alınmasına karar verildi.

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4236764/boludaki-polis-skandalinda-flas-gelisme-hamile-kadina-silah-cekmisti