İŞKUR Üzerinden Kamu İşçisi Alımı için 39 Farklı İlan Yayımlandı! (Büro İşçisi, Şoför, Temizlik Görevlisi, Kimyager..)

İŞKUR Üzerinden Kamu İşçisi Alımı için 39 Farklı İlan Yayımlandı! (Büro İşçisi, Şoför, Temizlik Görevlisi, Kimyager..)

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu işçisi alımları yapılıyor. Belediye ve kamu kurum kuruluşlarına ait 39 farklı ilana başvuru yapmak isteyen adaylar dilerlerse başvurularını İŞKUR e-Şube üzerinden kolaylıkla yapabiliyor, ya da ilanın geçerli olduğu (Ülke Geneli, İl Geneli , İlçe Geneli) duruma göre İŞKUR şubesine giderek burada başvurularını yapabiliyor.

Şoför , Temizlik Görevlisi , Usta Öğreticisi, Elektrik Teknikeri, Otobüs Kaptanı, Kamyon Şoförü, Gıda Mühendisi, Ziraat Mühendisi, Büro İşçisi, Bahçe Bakım Elemanı, Kimyager, Tarım İşçisi, Aşçı, filit İşçisi, Ön Muhasbeci, Resepsiyon Görevlisi gibi pozisyonlarda gerçekleştirilecek alımlara dair detaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden öğrenilebiliyor. Adayların sayfaya girdikten sonra işyeri türünü 'Kamu' olarak seçmesinden sonra ilanlar sıralanıyor.  

Özel Sektör ve kamuya memur alımlarını yakından takip etmek ilgili haberler hakkında memur adaylarıyla fikir alışverişinde bulunmak, tanışmak istiyorsanız TIKLAYIN.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4236704/iskur-uzerinden-kamu-iscisi-alimi-icin-39-farkli-ilan-yayimlandi-buro-iscisi-sofor-temizlik-gorevlisi-kimyager