Genç Çiftçi Başvuru Sonuçları Hala Açıklanmadı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın gerçekleştirdiği Genç Çiftçi Sonuçları hala açıklanmadı.
Başvuru yapan proje sahipleri heyecanla bekliyor.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın hazırladığı ve gerçekleştirdiği Genç Çiftçi Projesi için başvuru süreci tamamlandı.

Başvuru bitimiyle beraber 4 Haziran 2016’dan beri genç çiftçi adayları heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Sonuçların açıklanma tarihi 4-10 Haziran 2016 olarak açıklanmıştı.

Çoğu ilin Genç Çiftçi Proje sonuçları hala açıklanmadı.

Bir kaç şehrin sonuçları belli oldu. Lakin çoğu şehirden başvuru yapan genç çiftçi adaylarının sonuçlarını Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, hala açıklamadı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sonuçlar hakkında tekrar bir açıklamada bulunmadı.

Genç Çiftçi Projesi, 30 Bin TL Hibe sonucu için adayların stresli bekleyişi sürüyor. Projem kabul edildi mi? 30 Bin TL hibeyi kazandım mı? 

Genç Çiftçi Projesi başvuru sonuçları açıklandığında veya yeni bir gelişme olduğunda kaçırmak istemiyorsanız kpsscafe.com.tr sitemizi takip etmeye devam ediniz. Sonuçların açıklandığında telefonunuza sms bilgisi gelsin isterseniz android uygulamamızı yüklemeniz fayda sağlayacaktır. Proje ile ilgili yorumlarınızı yorum kısmından ve sosyal medyadan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4236195/genc-ciftci-basvuru-sonuclari-hala-aciklanmadi