Bakan Soylu'dan polis memurlarına flaş açıklama!

Türkiye'de her yıl seçim öncesinde akıllara gelen ama her seçim sonrasında rafa kaldırılan konuların başında 3600 ek gösterge geliyor. Binlerce polis memur ve emekli maaşı alan polis emeklilerini yakından ilgilendiren 3600 ek gösterge sorunun ne zaman çözüleceği araştırılmaya başlandı.

POLİS MEMURLARI YILLARDIR 3600 EK GÖSTERGE BEKLİYOR

Gece gündüz demeden görev yapan polisler çalışma şartlarının düzenlenmesinin yanı sıra kendilerine 3600 ek gösterge sunulmasını yıllardır bekliyor.

BAKAN SOYLU'DAN FLAŞ 3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Son olara 3600 ek gösterge ile ilgili olarak CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun tarafından soru önergesi sunuldu. Sunulan soru önergesinde  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cevaplandırılması istendi.

3600 EK GÖSTERGE İLE İLGİLİ SORU ÖNERGESİ VERİLDİ

Bakan Soylu'ya verdiği soru önergesinde Aygun, "Polislerin ek göstergelerinin 3600'e çıkarılması yönünde düzenleme yapılması önerisine ilişkin" özetini ekledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanıtlaması için CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun tarafından verilen 3600 ek gösterge soru önergesine Bakan Soylu cevap verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cevaplandırılması için verilen soru önergesi şöyle;

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4235396/bakan-soyludan-polis-memurlarina-flas-aciklama