Doğanşehir Sulama Birliği KPSS ŞARTSIZ İlköğretim Mezunu Personel Alacak

Doğanşehir Sulama Birliği KPSS ŞARTSIZ İlköğretim Mezunu Personel Alacak 

Malatya Doğanşehir Sulama Birliği tarafından 7 Nisan 2017 tarihinde İŞKUR işbirliği ile yayımlanan personel alım ilanı kapsamında kuruma 4 adet geçici personel alımı yapılacak.

Malatya Doğanşehir Sulama Birliğine personel alımı yapılacağı ve gerekli tüm açıklamalar bu ilan duyurusu ile beraber adayların erişimine sunuldu. Alımlar ile kuruma katılan 4 geçici işçi 1 ay süre ile çalışacak.

GEREKLİ KRİTERLER / KİMLER BAŞVURU HAKKINA SAHİP?
Malatya Doğanşehir Sulama Birliği'ne 4 adet geçici tam süreli Su Pompası Operatörü alınacak. Adayların KPSS'ye girmiş olmasına gerek yok. İlköğretim mezuniyeti olan ve daha önce Zirai ve Tarımsal alanlarda enaz 2 yıl çalışmış deneyim sahibi olmak, çalıştığını SSK Hizmet dökümü ile belgelemek. arazide çalışmasına engeli olmamak şartlarına uyan herkes başvuru yapabilecek.

BAŞVURU VE ALIM SÜRECİNE DAİR AYRINTILAR
Malatya Doğanşehir Sulama Birliği personel alımları kura ile yapılacak olup, kura seçimi DOĞANŞEHİR SULAMA BİRLİĞİ HİZMET BİNASI'nda 24.04.2017 tarihinde saat 13:00 - 14:00'de gerçekleşecek. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden şahsen, resmi web syafasından online olarak yapılabilecek. Adayların öncelikle İŞKUR'a üye olması gerekiyor. Son Başvuru Tarihi 17 Nisan 2017 olarak açıklandı. Daha fazla bilgi almak isterseniz İŞKUR ile ya da kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm personel, işçi, memur alımı haberleri ve gelişmeleri için takipte kalınız. Facebook Memurlar etkileşim grubumuza katılmak için --->tıklayınız En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız için ----> tıklayınız android uygulamamız için lütfen buraya ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4234927/dogansehir-sulama-birligi-kpss-sartsiz-ilkogretim-mezunu-personel-alacak