ANT Başkanlığı Lise Mezunu Kadrolu Personel Alacak!

ANT Başkanlığı Lise Mezunu Kadrolu Personel Alacak!

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı'nın lise ve dengi okullardan mezun kadrolu işçi alımı yapacağına dair bilgilendirme MSB Ant Başkanlığı'nın resmi internet sitesi vasıtasıyla kamuoyu ile paylaşıldı. İlgili Duyuruda Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı'nın Ankara İl Müdürlüğü'ne Teknisyen, Şoför, Kalifiye işçi pozisyonlarında lise ve dengi okul mezunu personel alımları yapılacağı belirtildi.

İlgili alımlara başvuru işlemlerinin nereden ve nasıl yapılacağına dair bilgiler henüz ne MSB resmi internet sitesinden ne de Başkanlığın resmi sitesinden yayımlandı. Sadece alıma başvuruda bulunacak adaylarda aranacak şartlar ve alımların gerçekleştirileceği bölgeler belirtildi. İlgili personel alım duyurusuna aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

MSB ANT BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika haberleri , ekonomi haberleri ve çok daha fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4234518/ant-baskanligi-lise-mezunu-kadrolu-personel-alacak