Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili İhsanoğlu Kalp Krizi Geçirdi

MHP İstanbul Milletvekili Eklemeddin İhsanoğlu , Azerbaycan'da kalp krizi geçirdi.  MHP İstanbul Milletvekili İhsanoğlu, Bakü'de Nizami Gencevi Uluslararası Merkezi tarafından düzenlenen 6. Küresel Bakü Formunun panelinde konuşurken rahatsızlandı.

Konuşmasını yarıda kesen İstanbul Milletvekili, salondan ayrıldı. Daha sonra oteldeki sağlık ekipleri tarafından ilk müdahelesi yapılan İhsanoğlu Merkezi klinik hastanesine sevk edildi.

İhsanoğlu'nun kendilerine geldiğinde nabzının düşük olduğunu, arka duvar damarının tamamına yakının tıkalı olduğunu söyleyen hastanenin Kardiyoloji Şubesi Şefi İbrahimov, "Arka damar genişletildi ve bir stent konuldu. Şu anda koroner yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir. Bilinci iyi, tansiyonu iyi, nabzı, stent konulduktan sonra rahatladı. Kendisini iyi hissediyor. En az 36 saat yoğun bakımda kalacak." dedi.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe  mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4234459/milliyetci-hareket-partisi-istanbul-milletvekili-ihsanoglu-kalp-krizi-gecirdi