Kadın-Erkek Fark Etmiyor Yüzbinlercesi Polis ve Asker Olamayacak!

Kadın-Erkek Fark Etmiyor Yüzbinlercesi Polis ve Asker Olamayacak!

Polis ve Askerlik hayali kuran binlerce kişinin hayalleri FETÖ'nün hain planları yüzünden suya düştü. Hakları yenen ve torpilli fetöcüler yüzünden asker ve polis olamayan akademilerde FETÖ'cülerin baskılarına maruz kalanlar şimdi yaş sınırından dolayı söz konusu alımlara müracaat edemediklerini söylüyor.

Vakti zamanında FETÖ yüzünden giremedikleri , başvuramadıkları kamu personeli alımlarına şimdi de yaş sınırına takıldıkları için başvuramayan adaylar, kamu personeli atamalarında yaş sınırı konusunda bir düzenleme beklediklerini dile getiriyorlar. Türkiye'nin en çok takip edilen memur adayı sitesi kpss cafe'nin twitter ve facebook grup sayfalarına konuyla ilgili binlerce mesaj yazan adaylar, özellikle asker ve polis alımlarında ufak çaplı iyileştirmeler yapılmasını talep ediyor.

1-2 yaş sınırı yüzünden başvuru yapamadıklarını belirten adaylar, yapılacak düzenlemenin binlerce aileyi memnun edeceğini söylüyor.

Peki siz kamu personeli atamalarındaki yaş sınırları konusunda ne düşünüyorsunuz? yaş sınırlarında düzenleme yapılmalı mı , yoksa söz konusu yönetmelikler yeteri kadar adil mi? görüşlerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4234192/kadin-erkek-fark-etmiyor-yuzbinlercesi-polis-ve-asker-olamayacak