140 Kişilik Alıma 21 Bin Kişi Başvurdu!

140 Kişilik Alıma 21 Bin Kişi Başvurdu!

SunExpress Hava Yolları'nın 140 kişilik kabin memuru alımına 19 gün içerisinde 20 binden fazla kişi başvuru yaptı. Sunexpress Kurumsal İlişkiler ve PR Grup Müdürü Serdar Alyamaç, kabin memuru alımı için başvuru yoğunluğuna dair açıklamalarda bulundu. Alyamaç , başvuru yoğunluğunun kabin görevlisi mesleğinin arzu edilen bir meslek haline gelmesine bağlandığını söyledi. Alyamaç, "Bunun nedenini, kabin görevlisi mesleğinin daha arzu edilen bir meslek olmasına bağlıyoruz. Ayrıca SunExpress'in kamuoyunda duruşu belli. Bu da SunExpress'in, çalışılmak istenen kurumsal bir şirket olduğu algısının yerleştiğini gösteriyor" dedi.

THY'DE KABİN MEMURU ALIMI YAPACAK

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları'da tecrübeli ve tecrübesiz kabin memuru alımı yapacağını , başvuru işlemlerinin internet sitesi üzerinden gerçekleşeceğini bildirmişti. THY'nin kabin memuru alımına da büyük ilgi var. Söz konusu ilanın detaylarına göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlası için kpsscafe'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4233686/140-kisilik-alima-21-bin-kisi-basvurdu