YSK Açıktan 549 Devlet Memuru Alımı Başvurularında Son Saatler!

Açıktan Devlet Memuru Alınıyor! Tercihler için Son Saatlere Girildi

Memur Adayları Dikkat! YSK Devlet memuru alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. Başvuru süreci uzatılmayacak. Başvurular ysk.gov.tr adresinden online olarak yapılabilecek. Başvuru formu ve diğer detaylara aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'nın açıktan devlet memuru alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'ndan geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda kurumun 549 kişilik alım yapacağı, ilgili alımlara başvurularınsa 16 Mart 2018 saat 17.00'a kadar YSK'nın resmi sitesi olan www.ysk.gov.tr üzerinden gerçekleşeceği bildirilmişti.

Başvuru yapmayan adayların elini çabuk tutmasında fayda var zira yarın mesai bitimi itibariyle başvuru işlemleri sona erecek, başvuru sürecinin uzatılmasıysa söz konusu olmayacak. Alım yapılacak pozisyonlar Neler? YSK'nın alım yapacağı pozisyonlardan bazıları şu şekilde V.H.K.İ, sekreter, bekçi, şoför, hizmetli, dağıtıcı, zabıt katibi, bilgisayar işletmeni, hizmetli, teknisyen... Başvuru formu ve diğer detaylara göz atmak için lütfen TIKLAYIN.

Tüm memur alımlarını yakından takip etmek için TIKLAYIN.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4233452/ysk-aciktan-549-devlet-memuru-alimi-basvurularinda-son-saatler