Bartın Üniversitesi KPSS ŞARTSIZ İşçi Alımında Son Gün (İlköğretim Mezuniyeti Şart)

Bartın Üniversitesi KPSS ŞARTSIZ İşçi Alımında Son Gün (İlköğretim Mezuniyeti Şart)

26 Nisan 2017 tarihinde yayımlanan ve başvuruları başlayan Bartın Üniversitesi işçi alımında başvuruların sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Bartın Üniversitesi işçi alımına ilgi büyük! adaylar heyecan içinde başvurularını tamamlamaya devam ediyor. Kuruma yapılacak olan kpss şartsız personel alımları hakkındaki tüm ayrıntılar geçtiğimiz günlerde adayların erişimine açılmış, kamuoyunun bilgisine sunulmuştu. Adayların merak edeceği her ayrıntı ilanda yer alıyor.

Bartın Üniversitesi'ne bu hususta 1 adet Ahşap Tekne İmalat Ustası alımı yapılacak. Adayların en az 5 yıl tecrübeye sahip olması gerekiyor. Başvuruları tüm hızı ile süren alım İŞKUR il müdürlükleri tarafından yapılıyor. Başvurlar ise İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolayca yapılıyor. Adayların işkur'a üye olması şart.

Bartın Üniversitesi personel alımı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen kurum ile iletişime geçiniz. BAŞVURULAR İÇİN SON TRAİH 5 MAYIS 2017! Adayların ellerini çabuk tutması şart.

Memur alımlarına dair tüm ayrıntılı bilgilendirmelere KPSSCAFE'den erişim sağlayabilmektesiniz. Online Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4232727/bartin-universitesi-kpss-sartsiz-isci-aliminda-son-gun-ilkogretim-mezuniyeti-sart