Cumhuriyet Divası Müzeyyen Senar’ın Zamansız Şarkılarıyla Lalezar’da Lezzet Dolu Nostalji Yolculuğu

Türk Sanat Müziğine kazandırdığı eserler ile unutulmazlar arasındaki yerini alan ve yaşamı boyunca 500’e yakın plak ve albüm çıkaran Müzeyyen Senar, 25-26 Ekim tarihlerinde Lalezar’ın konsept gecelerinin konuğu olacak. Hilton şefleri tarafından hazırlanan özel bir menünün servis edileceği “Müzeyyen Senar Geceleri”nde, sanatçının dillerden düşmeyen zamansız şarkıları tüm gece boyunca kulakların pasını silecek.

Hilton İstanbul Bosphorus’un favori mekanlarından Lalezar’ın menüsünde ise sote Ege otları eşliğinde servis edilen İçli Köfte, Karides Mantı, Somon Pastırma, Kabak ve Ceviz Salatası ve İsli Çan Biberi Dolması gibi meyhane kültürünü yansıtan birbirinden özel lezzetler yer alacak. Sınırsız yerli içkinin dahil olduğu set menünün kişi başı fiyatı KDV dahil 255 TL.

25-26 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek “Müzeyyen Senar Geceleri”ne rezervasyon yaptırmak isteyenler 0212 315 60 37 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

Instagram Sayfamız için Tıklayınız

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4232354/cumhuriyet-divasi-muzeyyen-senarin-zamansiz-sarkilariyla-lalezarda-lezzet-dolu-nostalji-yolculugu