Çorum Alaca'da Feci Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Ağır Yaralı

Son dakika haberi: Çorum'a bağlı Alaca İlçesinde feci bir trafik kazası yaşandı. Bölgeden aluınan son dakika bilgilerine göre bir TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.

Bugün sabah saatlerinde Çorum'un Alaca İlçesinde yaşanan feci olayda, Hacı Salep adlı kişinin yönetiminde olduğu öğrenilen bir TIR, Alaca Çevre Yolunda bulunan Zile Kavşağında, Tokat'a bağlı Pazar İlçesinin Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Ömür yönetiminde olduğu öğrenilen 43 LU 451 plakalı otomobil ile çarpıştı. TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen feci trafik kazasında otomobil sürücü Ahmet Ömür, eşi Sibel Ömür ve kızı Ahsen Ömür olay yerinde feci şekilde can verdi. Otomobilde bulunan Cihan Ömür ile çarpışma sonucu devrilen TIR'ın şoförü Hacı Salep ise ağır şekilde yaralandı.

Çevred bulunan diğer sürücülerin ihbar etmesi üzerine bölgeye sağlık ekipleri ile polis ekipleri gönderildi. Bölgeye gelen sağlık ekipleri, kazdaa yaralananları ambulanslarla Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Hastaneye kaldırılan yaralıların durumlarının kritik olduğu öğrenildi.

Kaza ile ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kpsscafe.com.tr | Çorum

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4231794/corum-alacada-feci-trafik-kazasi-3-olu-2-agir-yarali