Tirebolu Belediyesi KPSS ŞARTSIZ Personel Alımı Bitiyor (En Az İlköğretim Mezunu)

Tirebolu Belediyesi'ne İŞKUR işbirliği ile KPSS ŞARTSIZ personel Alınıyor

Tirebolu Belediyesi tarafından 15 Mart 2017 tarihinde İŞKUR resmi web sayfasında yapılan açıklama kapsamında kuruma 1 adet KPSS ŞARTSIZ en az ilköğretim mezunu daimi tam süreli Telekomat Bakım Sürveyanı alımı yapılacak.

Tirebolu Belediyesi'nce yayımlanan ilan duyurusunda gerekli tüm açıklamalar yapıldı. Başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Adaylar heyecan içinde başvurularını tamamlıyor. Alımlar kura işlemi yapılacak. 30.03.2017 tarihinde Tirebolu Belediyesinde Noter huzurunda kura çekilişi olacak.

Tirebolu Belediyesi'nde çalışmak isteyen ve başvuru yapmak isteyen adayların 5 senelik deneyime sahip olması gerekiyor. Personel alım ilanı başvuruları Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresinden kolaylıkla ücretsiz olarak yapılacak.

BAŞVURULAR şuanda devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yani 24 MART 2017 tarihinde sona erecek. Daha fazla bilgi almak isterseniz kurumun kendisi ile ya da İŞKUR ile iletişim kurabilirsiniz. Tüm personel alım ilanlarına an ve an ulaşmak isterseniz, alttaki uygulamalarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Memur ve alım grubumuza katılmak için --->tıklayınız  En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4231737/tirebolu-belediyesi-kpss-sartsiz-personel-alimi-bitiyor-en-az-ilkogretim-mezunu