Kamu İhale Kurumu 15 Personel Alımında Süreç Başlamak Üzere! Kılavuz KPSSCAFE'de

Kamu İhale Kurumu 15 Personel Alımında Süreç Başlamak Üzere!

Kamu İhale Kurumu tarafından DPB'de yayımlanan personel alım ilanı çerçevesinde kuruma 15 personel alınacak. Alımlar farklı pozisyonlar için yapılacak.

Kamu İhale Kurumu personel alım ilanına başvuracak adayların KPSS'den 80 puana sahip olmak şartına uyması şart. Ardından çok sayıda şart geliyor. Tamamına shaip olan adaylar başvuruda bulunabilecek.        

Kamu İhale Kurumu alımları farklı pozisyonlara yapılacak. Toplamda 15 personel alınacak olan ilanda her pozisyon için farklı şartlar isteniyor. Bunun yanında adayların genel şartlara da uyması gerekiyor.

Kamu İhale Kurumu avukat, büro görevlisi ve iletişim görevlisi alımlarına başvurular 15 Mayıs 2017 tarihi ile 26 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimi arasında Ankara'dan şahsen yapılacak. Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen KPSSCAFE'nin ilgili haberlerini takipte kalınız. yada kurum ile iletişime geçiniz.

Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4231622/kamu-ihale-kurumu-15-personel-aliminda-surec-baslamak-uzere-kilavuz-kpsscafede