Dereli SYDV Dolgun Maaşlı Büro Görevlisi Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Dereli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV personel alımlarında bulunmaya hazırlanıyor.

Dereli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın Aile Bakanlığı resmi web sayfasında yayımladığı ilan duyurusunda kuruma personel alımı yapılacağı kamuoyuna açıklandı. Giresun Dereli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı çerçevesinde gerekli tüm şartlar adaylara açıklandı. Alım büro görevlisi pozisyonuna yapılacak.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine alınan personeller yılda iki kez ikramiye hakkına sahip oluyor ve dolgun bir maaş alıyor. Devamlı olarak ilan edilen sydv personel alımlarını KPSSCAFE haber sitemizden takip edebilirsiniz.

GEREKLİ ŞARTLAR; Giresun Dereli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvuru yapmak isteyen adayların iyi derecede windows, word, excel, powerpoint, photoshop kullanabiliyor olmaları isteniyor. İktisadi ve idari bilimler fakültesi ve eğitim fakülteleri ile sosyoloji, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, halkla ilişkiler, iletişim ve sosyal hizmetler bölümleri mezunlarının tercih sebebi olduğu belirtiliyor. Erkek adayların B sınıfı ehliyet belgesi isteniyor. Adayların Dereli ilçe sınırları içerisinde yaşıyor olması şartı bulunuyor.

Giresun Dereli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na alınan büro görevlileri en az 2.500 TL maaş alıyor ve yılda iki sefer ikramiye hakkına sahip oluyor. son tarih 9 Şubat 2017. Dereli SYDV Dolgun Maaşlı Büro Görevlisi personel alım ilanı için lütfen TIKLAYINIZ. 

grubumuza katılmak için --->tıklayınız
ios uygulama için ----> tıklayınız 
android uygulama için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4231279/dereli-sydv-dolgun-maasli-buro-gorevlisi-alacak