Arda Turan yine mahkemelik oluyor!

Arda Turan'ın Barcelona'daki ev sahibi, futbolcunun birkaç aylık kirasını ödemediğini ve eve zarar verdiğini iddia etti.

İspanyol gazetesi Mundo Deportivo'dan Joan Poqui'nin haberine göre, Arda Turan, eski ev sahibine olan 400 bin euro'luk borcunu ödemedi. Turan'ın borcunun 100 bin euro'sunun kira borcu, kalan 300 bin euro'sunun ise eve zarar verdiği için olduğu belirtildi.

Ev sahibi, Arda Turan ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamadığını belirterek, mahkeme yoluna başvurmak zorunda kalacağını söyledi.

Şarkıcı Berkay Şahin ile 9 Ekim 2018 gecesi yaşadığı kavga sonrası ikili mahkemelik olmuştu.  Arda Turan’ı 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptıran İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi, futbolcu hakkında beraat kararı vermişti.

KPSS Cafe mobil uygulamalarını indirerek yeni ilanlardan ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. IOS uygulaması veya Android Uygulaması yeni yayınlanan ilanlardan ve son dakika gelişmelerden haberdar olmanız için cep telefonunuzda olması gereken tek uygulamadır. Aynı zamanda Kpss Cafe'yi twitterfacebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4231025/arda-turan-yine-mahkemelik-oluyor