Final Maçında Kavga! Aziz Yıldırım Rakip Takım Başkanını Tokatladı

Final Maçında Kavga! Aziz Yıldırım Rakip Takım Başkanını Tokatladı 

Fenerbahçe ile Yakındoğu Üniversitesi arasında oynanan Kadınlar Basketbol Ligi Final serisinin ilk maçında iki takım yöneticileri arasında oldukça gergin anlar yaşandı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Yakındoğu Üniversitesi Başkanı Işık Eygüngör'e tokat attı. Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, Milliyet muhabiri Senad Ok'a özel açıklamalarda bulunan Fenerbahçe yetkilisi olayla ilgili , " Kadın basketbol maçında protokoş tribününde zorunlu olmasına rağmen yönetimimize yeterli yer verilmedi ve yöneticilerimiz ayakta bekletildiler. Zaten Yakındoğu yöneticilerinin Fenerbahçeli kontratlı oyunculara teklif yaptığı önceden biliniyordu.

Tribünlerde Asya karttallarından bir grup getirilmiş, yöneticilerimize ve kulübe hakaretler ve küfürler eden bir grup. Bu nedenle kavga çıkıyor, daha sonra yöneticilerimiz ve başkan farklı bir yere alınıyor" dedi.

Gerilimli anlarla ilgili CNN Türk'e konuşan Yakındoğu Üniversitesi Başkanı Eyigüngör, " Aramızda bir şey yokken bir anda yumruk attı. Polis raporlarında da var. Şikayetçi olacağım. Protokol tribününe geldim, onu karşıladım, elimi uzattığımda yumruk attı" dedi.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4230865/final-macinda-kavga-aziz-yildirim-rakip-takim-baskanini-tokatladi