21. POMEM Sınav Başvuru Ücreti Açıklandı (Anlaşmalı Bankalar)

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasında 21. dönem POMEM 13 bin polis alımı başvuru kılavuzunun yayımlandığı belirtildi.

POMEM başvuru kılavuzunun yayımlanmasının ardından başvuru ekranı açıldı ve ön lisans-lisans mezunu adaylar polis alımı için başvurularını yapmaya başladı. Ön başvurular internet üzerinden yapılmakta olup, adaylar internet başvurularını tamamladıktan sonra başvuru ücretini anlaşmalı bankalara son başvuru tarihinden önce yatıracak ve bu şekilde 21. dönem POMEM alımına başvurularını yapacaklardır.

Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasında 21. dönem POMEM 2 bin ön lisans ve 11 bin lisans polis alımına müracaat edecek adayların, internet üzerinden ön başvurusunu yapmadan önce 75 TL olan başvuru ücretini anlaşmalı bankaya yatırması gerekmektedir.

Başvuru Ücreti Hangi Bankaya Yatırılacak? Başvuru Üceti Son Yatırma Tarihi Ne Zaman?

POMEM polis alımına internet üzerinden başvuru yapan adayların 75 TL olan başvuru ücretini 06 Ekim 2017 saat 17:00’a kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “21. Dönem POMEM Giriş Sınavı” isimli hesaba yatıracaktır. Sadece Halkbank şubelerinden ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırılabilecektir. İnternet şubelerinden ücret yatırılmaz.

POMEM haberlerinden, memur haberlerinden, kpss haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için Kpsscafe'yi takipte kalın.

android uygulamamız ---->>> tıklayın

Facebook grubumuza katılın --->tıklayın

ios uygulamamız ----> tıklayın

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4230704/21-pomem-sinav-basvuru-ucreti-aciklandi-anlasmali-bankalar