Felahiye Kayapınar Sulama Birliği İşçi Alımında Son Saatler! KPSS ŞARTSIZ

Felahiye Kayapınar Sulama Birliği İşçi Alımında Son Saatler! KPSS ŞARTSIZ

Felahiye Kayapınar Sulama Birliği tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayımlanan yazılı açıklama dahilinde kuruma işçi alınacak.

Kuruma en az ilköğretim mezunu 1 adet geçici deneme süreli olmak üzere Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alınacak.

Felahiye Kayapınar Sulama Birliği işçi alımına başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Çok sayıda aday başvurularını tamamladı bile. BAŞVURULAR 17 MAYIS 2017 mesai sonuna kadar tamamlanacak. Adayların KPSS'ye girmiş olmasına ya da belirli bir puan almış olmasına gerek yok. Alım kura işlemi ile yapılacak. Adaylar geçici bir süre ile asgari ücret karşılığında istihdam edilecek.

BAŞVURULAR işkur resmi web sayfasından online, işkur il müdürlüklerinden ise şahsen yapılabiliyor. Daha fazla bilgi için İŞKUR resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

Personel, işçi, memur alım ilanlarını kolayca takip etmek adına grubumuza katılmak için lütfen buraya --->>tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4230616/felahiye-kayapinar-sulama-birligi-isci-aliminda-son-saatler-kpss-sartsiz