Hırsızlıktan Gözaltına Alındı: "Benim Asıl İşim Hırsızlık Değil, Ben Kadınları.."

Antalya'da kablo hırsızlığından yakalanan kişi, yaptığı savunmasında pes dedirtti.

Son dönemlerdeki kablo hırsızlığı sonrası hareket egeçen polis ekipleri, enerji ve nakil hatlarındaki hırsızlık olayı, çeşitli tarihlerde Korkuteli, Kepez ve Aksu ilçelerinde harekete geçti. Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, olay yerlerine yakın bölgede bulunan tüm kameraları takibe aldı. Yapılan çalışma sonunda hırsızlık saatine yakın bir zamanda B.E. adına kiralanan otomobillerin bölgeye geldiği belirlendi. Operasyon düzenleyen polis, B.E., S.K. ve O.B. adlı 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Sağlık kontrolü sonrasında Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen şüphelilerin, 19 hırsızlık olayını gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Emniyete götürülen şüpheli verdiği ilk ifadesinde pes dedirtti. B.R. isimli şüpheli ifadelesinde şunları söyledi: “Otomobilleri kadın satmak için kullanıyorum. Benim branşım hırsızlık değil, kadın satmak.”

B.E’nin gece yarısına kadar kadın pazarladığı, ilerleyen saatlerde ise hırsızlık yaptığı tespit edildi. B. E. ise suçlamaları kabul etmedi. Şüpheliler, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

KPSSCAFE.COM.TR  |ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4230396/hirsizliktan-gozaltina-alindi-benim-asil-isim-hirsizlik-degil-ben-kadinlari