KPSS 60 Puanlı Personel Alımında Son Gün! (DOLGUN ÜCRET)

KPSS 60 Puanlı Personel Alımında Son Gün!             

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından geçtiğimiz haftalarda yayımlanan ve başvuruları tüm hızı ile süren alımlar bitmek üzere!           

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na KPSS'den 60 puan almış adayların içerisinden  1 ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI yapılacak.           

Alıma Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından en son puanı açıklanan 2015-2016 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Son 6 ay Tatvan ilçesinde ikamet ediyor olmak. Seyahat engeli bulunmamak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak, Grup çalışmalarına uyumlu olmak şartlarının tamamına uyan adaylar başvuru yapabiliyor.            

Belirtilen şartlara uyum sağlamayan ve özellikle KPSS'den 60 puanın altında alan adaylar alıma başvuruda bulunamıyor. başvurular https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris adresinden yapılıyor. Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca 2 Mayıs 2017 tarihinde kamuoyuna açıklanan ilan duyurusu şu şekilde olmuştu;             

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başvuruları 9 MAYIS 2017 tarihinde mesai sonunda bitecek. Başvurmak isteyen adayların birçoğu başvurularını tamamladı. Henüz başvuru yapmayan fakat yapacak olan adayların ellerini çabuk tutması şart.    

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı alım ilanları ve çok daha fazlası için lütfen TIKLAYINIZ.

Şimdi anında, kolay, ücretsiz haber alma imkanı! Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4230391/kpss-60-puanli-personel-aliminda-son-gun-dolgun-ucret