İŞKUR KPSS Şartsız Daimi Personel Alımları Yapıyor!

İŞKUR KPSS Şartsız Daimi Personel Alımları Yapıyor! 

İŞKUR resmi web sayfasında yayımlanan çok sayıda ilan duyurusu dahilinde kurumlara kpss şartı aranmadan personel alımları yapılıyor. Alım yapan 4 kurum kapsamında 3 kurum daimi, 1 kurum geçici personel alımları yapıyor. Alımlar kura çekilerek belirleniyor.

Yayımlanan tüm ilanlarda gerekli tüm açıklamalar adayların erişimine açılıyor ve akıllarına takılabilecek tüm soruların yanıtları veriliyor. İlgili ilanlara başvurular tüm hızı ile sürüyor! İŞKUR il müdürlükleri ve resmi web sayfasından kolayca yapılabilen başvurular 8 Mayıs 2017 tarihinde sona erecek.

Peki hangi şehirdeki hangi kurumlar ne şartlar ile kaç personel alıyor? 
Tokat Gölgeli Belediyesi 1 adet daimi tam süreli Gözetleme ve Haberleşme İşçisi, 1 adet daimi tam süreli Geri Dönüşüm İşçisi alıyor.
Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği 1 adet daimi tam süreli 5 yıl deneyime sahip Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi alıyor.
Kayseri Yamula Mansap Sulama Birliği 2 adet daimi deneme süreli çiftçi alıyor.
Erzurum İspir Belediyesi 10 adet geçici tam süreli beden işçisi alıyor.

Alımlarda adaylarda kpss şartı aranmamak ile beraber, alımlar kura seçimi dahilinde yapılıyor. Kura işlemine dair bilgiler ve tüm ayrıntılar için lütfen TIKLAYINIZ.

AZATLI BELEDİYESİ İlköğretim Mezunu KPSS ŞARTSIZ Personel Alımı için lütfen TIKLAYINIZ.

NAZİLLİ Belediye Başkanlığı kpss şartsız alım ilanı için tıklayınız.

Bütün personel alımlarına dair bilgilendirmelere KPSSCAFE'den erişim sağlayabilmektesiniz. Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4230380/iskur-kpss-sartsiz-daimi-personel-alimlari-yapiyor