Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan Flaş Açıklama! 412 Kişi Gözaltına Alındı

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan Flaş Açıklama! 412 Kişi Gözaltına Alındı

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AÇIKLADI! 412 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasıyla 21 şehirde bölücü terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlar neticesinde 412 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Son 1 hafta içerisinde 11 ilimizde gerçekleştirilen operasyonlarla 131 DAEŞ militanının da yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi.

DAEŞ MİLİTANLARINA YÖNELİK OPERASYONLAR SÜRÜYOR

İçişleri Bakanlığı'na bağlı güvenlik kuvvetleri tarafından 21 ilimizde eş zamanlı düzenlenen operasyonlarda, bölücü terör örgütü PKK/KCK'nın içerisinde faaliyet gösterdiği tespit edilen 412 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Emniyet mensuplarının yaptığı aramalarda bölücü teröristlerin çok sayıda silah, mühimmat ve örgütsel dökümanına el koydu. Yine elde edilen bilgilere göre DAEŞ terör örgütüne yönelik 1 hafta içerisinde gerçekleştirilen operasyonlar çerçevesinde terör örgütünün içerisinde faaliyet gösterdiği öğrenilen 131 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Kamudan haberler, gündemdeki gelişmeler, son dakika haberleri ve daha da fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4229442/son-dakika-icisleri-bakanligindan-flas-aciklama-412-kisi-gozaltina-alindi